headerimg1

Interjero dizaino studija “in.formus”

Architektūros ir interjero dizaino studija „in.formus“ pasižymi inovatyviais, estetiniais bei technologiškai suderintais sprendimais, leisiančiais atitikti net įmantriausius jūsų poreikius. Studijos „in.formus“ įkūrėjos yra diplomuotos architektūros ir interjero dizaino specialistės, kurių patirtis ir kruopštus darbas leidžia augti, tobulėti ir sulaukti vis didesnio pasisekimo.

Glaudus bendradarbiavimas  tarp kompanijų  „rebo statyba“ ir „in.formus“ įgyvendinant įvairius statybos projektus, puikiai atspindi abiejų kompanijų veiklos ideologijas ir siekius teikti kompleksiškas, aukštos kokybės paslaugas. Nuolatinis mados tendencijų sekimas interjero detalių, baldų ir namų aksesuarų srityje, leidžia pasiūlyti originalius ir novatoriškus sprendimus.

Pasak „in.formus“ darbuotojų: „Rengiant projektą didžiausias dėmesys skiriamas klientų poreikių analizei, kuri yra pamatas tolimesniems darbams, todėl nuoširdus bendradarbiavimas ir komunikacija su klientais yra esminiai mūsų darbo principai. Interjero projektavimas prasideda, sulyginus poreikių ir esamos situacijos analizes, išsiaiškinus lūkesčius, galimybes bei terminus. Surinkus visą reikiamą informaciją, pradedame kūrybinį procesą, kurio metu ieškome sprendimų ir sukuriame pradinę interjero koncepciją.“ Jei planuojate statyti ar įsirengti namus ir ieškote kas galėtų atlikti projektavimo ir interjero dizaino darbus, kreipkitės į mūsų komandą ir mes jums padėsime.